MENÜ
Sepetim

Polar Peluş Takım

Polar Peluş Takım
Polar Peluş Takım
Polar Peluş Takım
Polar Peluş Takım
Tükendi
Polar Peluş Takım
Polar Peluş Takım
Polar Peluş Takım
Polar Peluş Takım
Polar Peluş Takım
54,90 TL
75,90 TL
Vergiler Hariç: 50,83 TL
  • Model: K-1082T

Mevcut Seçenekler:

Polar Peluş Takım

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Garanti Koşulları
Tüm ürünler MODANIBUL.COM un garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki iletişim bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız ürün stoklarımızda olması durumunda yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. Müşteri ürünü herhangi bir şartla beğenmeyip 7 gün içerisinde geri gönderme hakkına sahiptir. İade edilecek ürün yalnızca PTT KARGOYLA geri gönderilirse bütün kargo masrafları şirketimize aittir. Anlaşmalı olmadığımız kargo şirketleriyle gelen ürünün kargo masrafları karşı tarafa aittir.

Değişim
Ürünlerin hatalı veya kusurlu çıkması halinde veya müşterinin istediği herhangi bir ürünün yanlış gönderilmesi halinde değişim ücretsiz olarak yapılmaktadır.Cayma hakkından doğan iade sebeplerinde Modanibul.com yalnızca ürünlerin ödemesini iade etmekle yükümlüdür.